#myESNcareer to projekt mający na celu zwiększenie możliwości zatrudnienia studentów Uczelni i zapewnienie możliwości ich rozwoju zawodowego w odpowiednim dla każdego sektorze rynku pracy.

W ramach pierwszej edycji wydarzenia, która odbyła się 7 grudnia 2016 roku uczestnicy mogli wybrać jedną z czterech ścieżek (Prawo, Finanse, HR, PR&Marketing) w ramach których odbyły się trzy szkolenia prowadzone przez firmy zewnętrzne i jedno zorganizowane przez doświadczonych członków Stowarzyszenia ESN Polska. Ponadto, dbając o mobilność studentów naszej Uczelni wszyscy uczestnicy #myESNcareer mieli szansę odbyć szkolenie „Jak wyjechać na Erasmusa?” prowadzone przez Dział Współpracy Międzynarodowej.

Projekt zdobył nagrodę za Najlepszy Projekt Sekcyjny roku 2016/2017 i Projekt Tygodnia na arenie ESN Polska, jak i na arenie międzynarodowej organizacji Erasmus Student Network zdobywając nagrodę „Star of the Week #80” oraz carrerSTAR na AGM Costa Brava w 2018 roku i w 2019 roku podczas AGM Thessaloniki fundraisingSTAR.