Jeśli marzysz o studiach za granicą, chciałbyś nauczyć się języków obcych, zdobyć międzynarodowe doświadczenia, a przede wszystkim poznać wspaniałych ludzi… 
To wydarzenie jest specjalnie dla Ciebie!

W środę 13 grudnia 2017 r. na UKSW (Kampus Wóycickiego) organizujemy Erasmus Day! 

Będą czekali na Ciebie:
1. Zagraniczni studenci, którzy w tym roku zdecydowali się na przyjazd do Polski. Chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące studiów w ich kraju, panującej tam atmosfery i rozrywek, których możesz doświadczyć decydując się na wyjazd. 
2. Studenci UKSW, którzy już przeżyli swoją przygodę z programem Erasmus+. Podzielą się z Tobą swoimi spostrzeżeniami na temat przygotowania do wyjazdu i życia za granicą.
3. Dział Współpracy Międzynarodowej, który odpowiada za merytoryczne przygotowanie studentów do mobilności. Pracownicy DWM przeprowadzą prezentację przybliżającą Ci wszelkie sekrety rekrutacji do programu Erasmus+.

Kampus Wóycickiego w godzinach 9:45-11:15 w sali 327, bud. 21, Kampus Dewajtis w godzinach 15:00-16:30 w sali 223, budynek łącznika.

KONKURS!!!!
Z okazji Erasmus Day organizujemy konkurs dla osób, które już były na wyjeździe: "Co dał ci program Erasmus+?" oraz dla tych, którzy planują wyjazd "Gdzie chciałbyś studiować w ramach programu Erasmus+ i dlaczego?" 
Wysyłajcie swoje odpowiedzi na erasmus.uksw@esn.pl najciekawsze historie nagrodzimy! 

Czekamy na Ciebie w środę 13 grudnia!