27 czerwca odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów. Spotkanie miało miejsce na Politechnice Warszawskiej i uczestniczyło w nim 33 delegatów. Reprezentowałem naszą sekcję jako delegat (a właściwie osoba upoważniona, bo moja kadencja delegata skończyła się wraz z wyborem Dominiki). Towarzyszyli mi Ada Skolimowska, Kasia Marcinkowska i Kuba Mazur.

Głównym celem NWZD był wybór Project Managera, a także organizatora najbliższego Spotkania Delegatów. Project Managerem ESN Polska został Adam Drabik, natomiast organizacja najbliższego SD przypadła sekcji ESN SGGW. SGGW miało świetną prezentację, wszystko mega dopracowane i w dodatku w tle leciała muzyka grana na skrzypach na żywo. Motyw przewodni to 'Divy i gangsterzy'. 

Zapowiada się bardzo dobre SD. Przy okazji przedstawiono prezentację o naszym nowym partnerze, który w najbliższym czasie zastąpi Heyah - będzie to Mobile Vikings.

Relację sporządził Marcin Wróbel.