W dniach 1-3 grudnia odbyła się wycieczka do Zakopanego. Wraz z naszymi gośćmi z zagranicy podziwialiśmy widoki z Wielkiej Krokwi i Morskiego Oka, byliśmy na Gubałówce oraz poznaliśmy Zakopane, które przywitało nas idealną pogodą na zwiedzanie. Piątkowy wieczór spędziliśmy w góralskiej karczmie, za to w sobotę wybraliśmy się na przejażdżkę bryczką i ognisko, co było dla naszych gości całkowitą niespodzianką. W niedzielę przed powrotem do Warszawy zrelaksowaliśmy się na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Choć wycieczka była kameralna, jej świetny klimat sprawił, że uczestnicy mogli jeszcze lepiej się zintegrować i korzystać z przygotowanych przez naszą sekcję atrakcji.

At December 1st to 3rd, a trip to Zakopane took place. With our guests we were amazed by the look from Wielka Krokiew and Morskie Oko. We were at Gubałówka as well, getting to know Zakopane which welcomed us with a perfect weather. We spent Friday evening in an ethnic resstaurant, and took a ride in a chaise at Saturday. At Sunday we chilled out a bit in the termal baths of Bukowina Tatrzańska. Although the trip was rather intimate, its great atmosphere let the participants to integrate even better and use the attractions prepared by our section.